يکشنبه 25 آذر 1397

جستجو

کمينه
منوی اصلی
صفحه اصلی
پرتال طلاب
پرتال مدارس
بزرگان حوزه
حوزه علمیه اصفهان
دانلود

جلسه هم اندیشی طلاب ممتاز پایه های هفتم تا دهم

جلسه هم اندیشی طلاب ممتاز پایه های هفتم تا دهم

 

در این جلسه حجه الاسلام محسن جلالی معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه اصفهان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، تبریک ایام ولادت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و امام حسن مجتبی علیه السلام، سالروز حماسه نه دی را گرامی داشتند .

ایشان نهم دی را سالروز حماسه ملی در دفاع از دیانت، شریعت، ولایت و اسلامیت نظام دانستند که روحانیت نیز در این حماسه نقش به سزایی داشتند .

حجه الاسلام جلالی در ادامه گفتند : طلاب ممتاز هستند که اهداف حوزه را تحقق می بخشند و به همین جهت مسئولین حوزه باید وقت بیشتری برای این دسته از طلاب قرار دهند و حتی این طلاب در اداره امور طرف مشورت مسئولین باشند .

ایشان در ادامه خطاب به طلاب نمونه گفتند : شما باید کم کم خود را محیا به دست گرفتن امور آموزشی و مدیریتی حوزه نموده و آماده نقش آفرینی در حوزه های علمیه باشید .

معاون آموزش و پژوهش مرکز مدیزیت حوزه های علمیه اصفهان در پایان ضمن بیان شمه ای از فعالیت دفتر نخبگان حوزه های علمیه کشور نقش حوزه علمیه اصفهان در این عرصه را فعال و بی بدیل دانسته و طبق آمار این مرکز بیشترین تعداد طلاب نخبه را نسبت به جمعیت طلبه اصفهان مربوط به حوزه علمیه اصفهان دانستند .

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد