پنجشنبه 05 مرداد 1396

جستجو

کمينه
منوی اصلی
صفحه اصلی
پرتال طلاب
پرتال مدارس
بزرگان حوزه
حوزه علمیه اصفهان
دانلود

برنامه آزمونهای جبرانی نیمسال دوم 95-1394

برنامه آزمونهای جبرانی نیمسال دوم 95-1394

افرادی كه در این آزمون ها ثبت نام می شوند به این شرح می باشند:

1- افرادی كه در امتحانات اصلی نمره 6 تا 11 آورده باشند. و یا ارتقایی هایی كه 12 تا 16 آورده اند.

این افراد به صورت خودكار ثبت نام می شوند و با توجه به تاكید معاونت محترم آموزش و پژوهش مبنی بر لزوم رعایت حداقل نمره 6 جهت آزمون جبرانی به هیچ عنوان نمرات پایین تر حتی 5.5 هم اجازه شركت در این آزمون را ندارند و نظر به عدم ترتیب اثر به مكاتبات در مورد نمرات پایین تر لطفا در مواردی كه نمره پایین تر از 6 است به هیچ عنوان مكاتبه نفرمایید.

2- غیبت های مجاز امتحانی كه به صورت لیستی اوائل شهریور ماه به مدارس اعلام خواهد شد

این دسته افراد می بایست از طریق پرتال طلاب نهایتا تا 9 مرداد ماه ثبت درخواست بررسی غیبت امتحانی داده باشند و مستندات را تا 30 مرداد ماه به مركز تحویل دهند كه البته در مدارس شهرستانها معاونین محترم آموزش می توانند مستندات را جمع آوری و تا پایان مرداد ماه به مركز ارسال فرمایند . ضمنا در بررسی غیبت های امتتحانی فقط مواردی كه مشكل خاص و ویژه دارند و سابقه زیاد غیبت امتحانی ندارند مجاز می گردد و مواردی چون اشتباه در تاریخ و ساعت امتحان و یا دیر رسیدن و یا تداخل امتحانات و عدم آمادگی كافی و از این قبیل به هیچ عنوان مجاز نخواهد شد.

3 - طلاب محترمی كه نواقص از سال های قبل از نظام واحدی شدن حوزه دارند یعنی سال 90-1389 به قبل  كه می بایست به صورت حضوری ثبت نام نمایند. (24 تا 27 مرداد ماه مركز مدیریت اتاق 11)

این دسته از طلاب هم فقط در صورتی ثبت نام می شوند كه در امتحانات اصلی ثبت نام نكرده باشند و در صورتیكه ثبت نام كرده باشند حتی اگر امتحان هم نداده باشند مجدد ثبت نام نخواهند شد. البته اگر نمره 6 تا 11 آورده باشند به صورت خودكار ثبت نام خواهند شد.

4- طلاب محترم طرح های تبلیغی و طرح خدمت در صورتیكه در امتحانات اصلی سقف انتخاب واحد ایشان تكمیل نشده باشد و یا اصلا ثبت نام نكرده باشند می توانند به صورت حضوری ثبت نام نمایند.(24 تا 27 مرداد ماه مركز مدیریت اتاق 11)

5- طلاب محترمی كه به هر دلیل توسط كمیسیون به این امتحانات معرفی میگردند كه نهایتا می بایست تا آخر مرداد ماه مكاتبه صورت گیرد و به مكاتبات بعداز پایان مرداد ماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

6- طلاب محترمی كه مدارس به اشتباه درس ایشان را حذف نموده اند و یا اینكه درسی را انتخاب واحد نموده باشند و كلاس كامل شركت نموده اند و از نظر سقف انتخاب واحد هم مشكلی نداشته باشند اما مدرسه به اشتباه انتخاب واحد ایشان را ثبت نكرده باشد كه این دو گروه هم می بایست توسط مدارس محترم 24 تا 27 مرداد ماه از طریق اتوماسیون مكاتبه صورت گیرد تا ثبت نام شوند.


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد